Procesy realizacji

ZAPOZNAJ SIĘ Z PROCESEM
REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

MALSTEN SP. Z O. O.

SYSTEMOWE PODEJŚCIE

1.

Pomiar

W celu przygotowania rysunków projektowych nasz zespół pobiera pomiary wnętrza. Jest to niezbędny proces do wykonania projektów technicznych. Jeśli klient wyśle nam gotowe projekty – proces przed wyceną omijamy.

2.

Koncepcja

Po wykonaniu pomiarów przystępujemy do przygotowania projektów koncepcyjnych zabudowy wnętrza. Na tym etapie szczególnie absorbujemy czas Inwestora, w celu jak najszybszego ustalenia szczegółów. Czas przygotowania projektów zajmuje od 2-4 tygodni.

3.

Produkcja

Po zaakceptowaniu projektów, przechodzimy do produkcji. W trakcie produkcji jesteśmy w stałym kontakcie z Inwestorem w celu zapewnienia jak najlepszego efektu odpowiadającego Inwestorowi. Na tym etapie możemy dokonywać zmian produkcyjnych.

4.

Transport i montaż

Po skończeniu prac produkcyjnych informujemy Inwestora, w celu umówienia dogodnego terminu dostawy i montażu mebli. Prace montażowe dostosowujemy do miejsca. W galeriach handlowych najczęściej prace montażowe trwają w nocy.

5.

Odbiory

Po zakończeniu prac dokonujemy odbiorów wraz z Inwestorem. Odbiór jest potwierdzany protokołem odbioru. Jest to niezbędny proces finalizujący zawiązany kontrakt.

6.

Serwis i gwarancje

Nasz serwis gwarancyjny w sytuacjach kryzysowych pracuje 24/H. Standardowy czas załatwienia reklamacji to 14 dni od daty zgłoszenia. Jeśli usterka jest wyjątkowo uciążliwa dla Inwestora i wymaga niezwłocznej naprawy wysyłamy naszych serwisantów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM
DZIAŁEM INWESTYCJI

Telefon: +48 731 321 486

E-mail: inwestycje@malsten.pl