O firmie

MALSTEN – meble kontraktowe

 

PROJEKTUJEMY I PRODUKUJEMY MEBLE DLA WNĘTRZ KOMERCYJNYCH I PUBLICZNYCH

KREUJEMY UNIKALNE WNĘTRZA

Staramy się, aby wnętrza przez nas realizowane były niepowtarzalne oraz w odpowiednim klimacie, który przypasuje grupie docelowej Inwestora. Nie boimy się nietypowego połączenia form i kształtów. Podczas produkcji używamy sprawdzonych i bezpiecznych materiałów z odpowiednimi certyfikatami. Zapoznaj się z nowościami u nas. Na bieżąco informujemy na naszej stronie o projektach przez nas realizowanych.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ INWESTYCJI

NASZ ZESPÓŁ PROJEKTOWY ZAPEWNI WSPARCIE DORADCZE INWESTOROWI W TRAKCIE TRWANIA CAŁEJ REALIZACJI, A TAKŻE PO JEJ ZAKOŃCZENIU

PROJEKCJA

Pracujemy według ustalonego harmonogramu projektowego. Czas przygotowania projektów wnętrz trwa 2-4 tygodni. Uzależniony jest on powierzchnią wystawienniczą oraz zmiennymi w trakcie projektowania.

PRODUKCJA

Posiadamy własny park maszynowy do celów produkcyjnych zabudowy meblarskiej. Kooperujemy również ze sprawdzonymi dostawcami podzespołów metalowych, okuć meblowych oraz elementów wystroju wnętrz.

DOSTAWA I MONTAŻ

Po przygotowaniu mebli w zakładzie produkcyjnym informujemy klienta o zakończeniu prac w celu umówienia terminu montażu. Montaże wykonujemy na terenie naszego kraju oraz całej Europy.

ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI KONSULTANTAMI W CELU OMÓWIENIA PROJEKTU.
Email: inwestycje@malsten.pl

    Pozostańmy w kontakcie

    JESTEŚMY DO WASZEJ DYSPOZYCJI