Meble biurowe

Dział realizacji mebli biurowych w naszej firmie to specjalizacja nowoczesnych i kreatywnych wnętrzach przestrzeni. Meble biurowe – systemowe i modułowe rozwiązania szyte na miarę każdego projektu. Podczas produkcji mebli biurowych dla danej przestrzeni bazujemy na naszym doświadczeniu i zrealizowanych projektach, które są odpowiednio modyfikowane pod daną Inwestycję. Pracujemy również na projektach przesłanych przez Inwestorów.

Nasze meble to modułowe rozwiązania, tzn że dany element może stanowić odrębny mebel (np. podręczne biurko) oraz stać się częścią np. komody jezdnej.

Przy produkcji mebli biurowych o nowoczesnym i innowacyjnym wzornictwie stosujemy takie materiały jak sklejki, laminaty, forniry, drewno, elementy stalowe malowane proszkowo, tapicerkę, pianki i materiały akustyczne, plexi.

Produkujemy meble biurowe takie jak: biurka, biurka osobiste z funkcją siedziska, tablice jezdne do pisania, panele akustyczne, komody lego, moduły biurkowe do komód, podręczne tablice do pisania, stołki z funkcją podstawy biurka osobistego, i wiele innych.

Każdą inwestycję rozpatrujemy indywidualnie. Wspólnie z Inwestorem dobieramy rozwiązania szyte na miarę danej przestrzeni biurowej, open space, coworkingowej.

W celu omówienia inwestycji zapraszamy do kontaktu pod z naszym centrum obsługi inwestorów: inwestycje@malsten.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym procesem realizacji inwestycji oraz polityką CSR.