Blog

Meble biurowe – innowacyjne pomysły aranżacji miejsc pracy

Meble biurowe mogą przybierać najrozmaitsze kształty. W zależności od pożądanej aranżacji wnętrza, mogą to być zarówno formy klasyczne, jak i innowacyjne, wykorzystujące modułową koncepcję modyfikowania. Posiadamy w ofercie propozycję dla tych inwestorów, którzy doceniają znaczenie administracji i chcą zaaranżowania przestrzenie biurowe inaczej. Wdrożone rozwiązania w największych paryskich biurowcach przekonały nas o tym, że kreatywne wnętrza podnoszą efektywność i jakość pracy o kilkanaście procent.

Meble biurowe – innowacyjne podejście

Osiągnięcia branży meblarskiej pozwalają na zastosowanie najnowszych materiałów oraz nowoczesnych procesów produkcyjnych. To wszystko sprawia, że współczesne biurowe wnętrza już nie muszą być nudne. Aktualnie kształtujące się trendy wyraźnie zmierzają w kierunku nadawania unikalnego charakteru oraz tworzenia wielofunkcyjnych mebli, które zmieniają swoją funkcję w zależności od ustawienia tych przedmiotów. Taką cechę posiadają nasze modułowe meble biurowe.

Meble biurowe – modułowość

meble biurowe

Modułowe meble biurowe pozwalają na swobodne ustawienie. Po lewej stronie znajduje się zdjęcie z kreatywnymi stołami oraz szafkami. Każdy z tych elementów można dowolnie zdejmować i układać, w zależności od aktualnej potrzeby. Górna powierzchnia została wykonana ze suchościeralnego laminatu. Zastosowanie tej technologii daje możliwość notowania bieżących myśli oraz ustaleń, bez konieczności wykorzystywania w tym celu stosów kartek. Jest to praktyczne rozwiązanie, poprawiające wewnętrzną organizację pracy.

[/vc_column][/vc_row]

Przenośny komfort akustyczny

W przestrzeniach biurowych dobrze sprawdzają się również przenośne panele akustyczne. Odpowiednia ich aranżacja zapewnia skuteczną izolację przenoszenia się fal dźwiękowych. Zarówno ma to znaczenie z punktu widzenia zachowania w tajemnicy przedmiotu dyskusji, jak i umożliwia większe skupienie w jej trakcie w efekcie zniwelowania poziomu decybeli docierających do rozmówców. Jest to rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie we wszelkich coworkingowych przestrzeniach, a także we wnętrzach współdzielonych z innymi firmami.

meble biurowe
meble biurowe

Jakie korzyści płyną z modułowych mebli biurowych?

Modułowość elementów sprawia, że poszczególne meble biurowe można dowolnie aranżować, w zależności od aktualnych potrzeb projektowych. Mogą służyć zarówno jako szafki na dokumenty, stoły coworkingowe, stoliki do siedzenie – możliwości dowolnej aranżacji są nieskończone.

Dzięki elementom, które obito warstwą akustyczną, zyskujecie dyskrecję oraz zachowanie w tajemnicy treści rozmowy zawsze, gdy jest to potrzebne. Nowoczesne biurowce posiadają części współdzielone, umożliwiając współpracę pomiędzy sąsiadującymi firmami.

Aspekty funkcjonalne to nie jedyne zalety modułowych mebli do biura. Zostały one zaprojektowane w sposób wyraźnie odróżniający je od klasycznego wyposażenia biura. Pozwala to na osiągnięcie zarówno wysokiej multi funkcjonalności, a także zapewnia wyjątkowy i futurystyczny design wnętrz.

Potrzebujesz innowacyjnej aranżacji biura?

Zapoznaj się z innymi tematami:

[from_the_blog]

Komentarz (1)

  1. Meble do biura - Słupsk - Aranżacja biura - Pomorskie - Innowacje

    […] }); }); Meble do biura – jakie powinny być? by Malsten on 31 marca 2018 Meble biurowe – innowacyjne pomysły aranżacji miejsc pracy by Malsten on 30 marca 2018 Meble na zamówienie – standardy obsługi Inwestora […]

Zostaw swoje uwagi