Blog

Najciekawsze inwestycje hotelowe

Inwestycje hotelowe potrafią zadziwiać. Całkiem niedawno opisaliśmy, jakie dominują trendy hotelowe na podstawie powstających obiektów w Polsce. W tym skupimy się na tych pomysłach Inwestorów, które są zaskakujące, co zaowocowało bardzo efektownymi realizacjami. Poniżej publikujemy najciekawsze hotele, które zachwycają oraz inspirują.

5. Martin Petershof – Mechelen, Belgia

Nocleg w kościele? Jest to możliwe w miejscowości Mechelen, położonej 25 km od Antwerpii i tyleż samo od Brukseli. Ten hotel funkcjonuje w budynku dawnego kościoła, wybudowanego w XIX wieku. Obiekt posiada cztery gwiazdki i zapewnia możliwość zakwaterowania w jednym z 79 pokoi. Aranżacja wnętrz łączy w sobie zabytkowe elementy konstrukcyjne z nowoczesnym zdobnictwem.

Obejrzyj obiekt na stronie hotelu.

inwestycje hotelowe

4. Hotel del Sal Luna Palada – Colchani, Boliwia

Inwestycje hotelowe to nie tylko wykorzystanie tradycyjnych materiałów. Do ich budowy wykorzystywane są również lokalne surowce. Warto zwrócić uwagę na hotel z soli w miejscowości Colchani w Boliwii. Z wykorzystaniem tego surowca powstało absolutnie wszystko, poza toaletami oraz dachem. Nie przeszkadza to jednak w jakości świadczonych usług, dzięki czemu obiekt ten może się poszczycić standardem czterech gwiazdek.

Dowiedz się więcej na stronie hotelu.

sal

3. Jules Underwater Lodge – Key Largo, USA

Dla turystów żądnych wrażeń oraz fanów nurkowania powstał hotel, który całkowicie ich ucieszy. W USA istnieje obiekt, do którego można się dostać dopiero po ukończonym kursie nurkowania. Hotel znajduje się 21 metrów pod wodą i posiada całkowicie przeszklony sufit oraz ściany. Dawniej w tym budynku funkcjonowała stacja badawcza. Obecnie poszerza te inwestycje hotelowe, której fascynują, zaskakują oraz inspirują. Niestety, obecnie jest tymczasowo zamknięty ze względu na konieczność usuwania skutków huraganu Irmy.

Sprawdź na stronie hotelu, jak bardzo jest niezwykły.

underwater-suite

2. Gamirasu Cave Hotel – Ayvali, Turcja

Pięciogwiazdkowy hotel wykuty w skale jest miejscem, w którym warto spędzić nocleg. Dla turystów czekają wszelkie udogodnienia, których oczekuje się od obiektów o najwyższym standardzie. Do tego należy dołożyć atrakcje wynikające z faktu, że ta inwestycja powstała w sercu Parku Narodowego Goreme w Kapadocji.

Koniecznie zajrzyj na ich stronę internetową.

cavehotel

1. ICEHOTEL – Jukkasjarvi, Szwecja

Najciekawsze inwestycje hotelowe przyciągają tłumy turystów nawet w miejsca, które z pozoru są nieatrakcyjne. Takim hotelem zdecydowanie jest ICEHOTEL w Szwecji. Wszystko zostało wykonane tam z lodu – nawet łóżka, ściany, sufit… Dostępny jest jednak wyłącznie w okresie zimowym. Na wiosnę roztapia się i należy go budować od nowa. Funkcję kołder pełnią tam skóry renifera, zaś średnia temperatura we wnętrzu wynosi 5 stopni Celsjusza. Pomimo tego hotelowi przyznano cztery gwiazdki, sam obiekt zaś gwarantuje wszelkie udogodnienia – m.in. możliwość wynajmu limuzyny.

Jeżeli chcesz spędzić tam noc, przejdź na stronę hotelu.

inwestycje hotelowe

Inwestycje hotelowe – podsumowanie

Najciekawsze inwestycje hotelowe nie wymagają specjalnej reklamy. Jeżeli pomysł i jego realizacja stoją na najwyższym poziomie, właściciele takich obiektów nie muszą się martwić o kwestie związane z promocją. O takich obiektach będą pisać sami Klienci, a można się także spodziewać wzmianek w ogólnoświatowych mediach.

 

Komentarzy (0)

Brak komentarzy.

Zostaw swoje uwagi