Drogerie i apteki

Zabudowa aptek

Zabudowa aptek w Polsce to temat ściśle regulowany prawnie. Ogólnoodostępne punkty prowadzące sprzedaż leków muszą spełniać określone warunki, m.in. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 30 września 2002 roku. Nasz zespół to specjaliści, którzy zaaranżują wnętrze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, robiąc to jednocześnie stylowo i z zachowaniem zasad ergonomii.

Zdajemy sobie sprawę, iż dobra ekspozycja towaru to podstawa sprzedaży. Wychodząc naprzeciw wymaganiom właścicieli aptek, nasze wnętrza komercyjne cechują się przejrzystością, co jest kluczowe z punktu widzenia klienta. Aby sprzedać produkt, należy zadbać o to, by był on dobrze widoczny w izbie ekspedycyjnej.

Powierzchnie drogeryjne

Przy aranżacji wnętrza komercyjnego powierzchni drogeryjnych należy zwrócić szczególną uwagę na estetykę. Klienci poza wrażeniami estetycznymi, oczekują również komfortu i intuicyjności w robieniu zakupów. Produkty trafiają do szczególnej grupy odbiorców. Mając powyższe na uwadze, aranżujemy wnętrza w taki sposób, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Państwa klientów. Z pewnością pozytywnie odbije się to na poziomie sprzedaży, a tym samym zmaksymalizuje zyski sklepów drogeryjnych.

W celu omówienia inwestycji zapraszamy do kontaktu z naszym centrum obsługi inwestorów: inwestycje@malsten.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym procesem realizacji inwestycji oraz polityką CSR.