Meble hotelowe

Meble hotelowe na wymiar

Meble hotelowe produkowane przez Malsten to projekt, produkcja i montaż szerokiej gamy zabudów na wymiar dla hoteli i pensjonatów. Oferujemy lady recepcyjne, panele ścienne, tarasy, elewacje, sale konferencyjne, szafy, komody, łóżka, garderoby.

Przykładamy uwagę do detali. Oferujemy również szeroki zakres doradztwa w zakresie materiałów, doboru kolorystyki oraz dopasowania stylu do pożądanej aranżacji wnętrz. Dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić Państwa potrzeby.

Jak wybrać dobre meble? Zajrzyj tutaj, by się dowiedzieć.

Dbamy o najnowsze trendy

W naszych realizacjach przykładamy szczególną uwagę do jakości wykonany mebli hotelowych. Nasze projekty uwzględniają najnowsze trendy aranżacji wnętrz, a także dbamy o funkcjonalność wyposażonych przez nas pomieszczeń. Mamy świadomość tego, że inwestycja w meble hotelowe to inwestycja, która latami ma zaspokajać nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania estetyczne Państwa gości hotelowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami w sekcji blog. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z aktualnościami w branży meblarskiej oraz z naszymi realizacjami.

Zapoznaj się z najnowszymi trendami w hotelarstwie.

Malsten – meble dla profesjonalistów

Nasza firma to doświadczony zespół w realizacji kompleksowych Inwestycji z branży hotelarskiej. Pracujemy zarówno na projektach nadesłanych przez Inwestora, jak i własnych, skrojonych na miarę potrzeb. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, tak jak indywidualny jest każdy hotel.

Zdajemy sobie sprawę, że każda inwestycja wymaga spełnienia różnych potrzeb. Wygląd i wykończenie mebli uzależnione jest od rozmaitych czynników. Każdy punkt gastronomiczny musi wyróżniać się zarówno stylem, jak i aranżacją przestrzeni.

Meble hotelowe – województwo pomorskie i cała Polska

Dzięki przyjętej koncepcji logistycznej, dysponujemy zasobami umożliwiającymi realizację inwestycji w meble hotelowe na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby w Słupsk, województwo pomorskie. Z chęcią porozmawiamy o Państwa preferencjach i potrzebach inwestycyjnych.

W celu omówienia inwestycji zapraszamy do kontaktu pod z naszym centrum obsługi inwestorów: inwestycje@malsten.pl. Z chęcią doradzimy Państwu i rozwiejemy wszelkie wątpliwości w zakresie rozwiązań stolarskich.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym procesem realizacji inwestycji oraz polityką CSR.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DZIAŁEM INWESTYCJI

Telefon: +48 731 321 486
E-mail: inwestycje@malsten.pl