Blog

Meble kontraktowe – czym są i do czego służą?

Meble kontraktowe to optymalne rozwiązanie dla każdej inwestycji. Pozwalają na swobodną aranżację wnętrz oraz realizację nawet najśmielszych założeń projektowych. W odróżnieniu od standardowej oferty sklepów meblowych, zamówienie stolarki u producenta umożliwia wcielenie w życie wizji projektantów dokładnie w takiej formie, jaka jest pożądana. Wszystko dzięki temu, że nie zastosowane zostaną gotowe rozwiązania, zaś wszelkie detale zostaną utworzone od podstaw.

Meble kontraktowe drogą do realizacji pomysłów

Meble kontraktowe, najprościej pisząc, dotyczą realizacji stolarki meblowej pod konkretną inwestycję, zgodnie z przyjętymi założeniami. Producenci pracują na projektach dostarczonych przez Klienta lub rozpoczynają współpracę od zaprojektowania atrakcyjnej aranżacji wnętrz. W odróżnieniu od oferty sklepów meblowych, istnieje możliwość dostarczenia nawet najśmielszych założeń designerskich, dzięki czemu każdy wyposażony obiekt będzie unikalny i niepowtarzalny.

Procesy realizacji

Z powyżej przytoczonego powodu praca na kontrakcie opiera się na pięciu (przy braku projektu – sześciu) niezmiennych procesach: pomiar, (opcjonalnie koncepcja i projekt), produkcja, transport i montaż, odbiór oraz serwis i gwarancje. Zapewnia to dostarczenie korzyści, jakich Inwestor nie otrzyma w żadnym sklepie z meblami.

meble kontraktowe

Bez kompromisów

Niewątpliwą korzyścią dla Inwestora, który zdecydował się na meble kontraktowe, jest fakt, że nie musi iść na żadne kompromisy. Każda inwestycja jest traktowana przez producenta mebli kontraktowych indywidualnie, dlatego przy każdym zleceniu istnieje możliwość doboru najbardziej optymalnego i pożądanego materiału, kolorystyki, obicia, okuć, detali itp. Wszystkie te elementy zostaną indywidualnie dopasowane, zaprojektowane oraz wyprodukowane.

Unikalna aranżacja wnętrz

Dzięki takiemu podejściu do realizacji zleceń, aranżacja wnętrz każdego obiektu jest unikalna. Meble są niepowtarzalne, styl i kolorystyka dokładnie taka, jak w zamysłach Inwestora. Podstawą jednak jest stworzenie atrakcyjnego projektu, w czym producenci mebli kontraktowych pomagają w oparciu o zasadę “design&production”.

Meble kontraktowe to korzyści dla tych Inwestorów, których celem jest stworzenie np. niepowtarzalnego wystroju hotelu, restauracji, sklepu oraz innych komercyjnych wnętrz. Oferta jest dedykowana w szczególności dla tych, którzy dostrzegają wartość dodaną związaną z unikalnością oraz są świadomi tego, jak bardzo indywidualna aranżacja wnętrz wpływa na wartość dodaną ich przedsiębiorstw.

Komentarzy (0)

Brak komentarzy.

Zostaw swoje uwagi